Ośrodek trzeźwości
Ośrodek Terapii
Uzależnień
Twoja droga do trzeźwości, zaczyna się w miejscu,
w którym właśnie jesteś.

Leczenie narkomanii

W naszym ośrodku odwykowym dla narkomanów podejmujemy się leczenia narkomanii. Leczenie uzależnienia, jakim jest narkomania, wymaga specjalistycznego wsparcia personelu medycznego i terapeutów. To podstępna choroba, która nieleczona prowadzi do wyniszczenia organizmu, a tym samym do śmierci. Im szybciej zostanie postawiona diagnoza i podjęte leczenie, tym możliwy jest szybszy powrót do zdrowia i normalnego życia. Zachęcamy do poznania metod, jakimi pomagamy wyjść z uzależnienia i do podjęcia walki o własną przyszłość!

Metody leczenia uzależnienia narkotykowego

Leczenie narkomanii rozpoczyna się od odtrucia organizmu osoby uzależnionej, a następnie przez podjęcie terapii przez chorego w specjalistycznym ośrodku. Metoda leczenia uwarunkowana jest indywidualną sytuacją pacjenta i zależna od stopnia jego uzależnienia. W ośrodku Trzeźwość prowadzona jest terapia narkotykowa grupowa i indywidualna, podczas której chory poznaje sposoby radzenia sobie z nałogiem w codziennym życiu. Efektem terapii są trwałe zmiany we wszystkich sferach życia chorego. Leczenie narkomanii przynosi odpowiednie efekty tylko wówczas, gdy osobie uzależnionej od różnych substancji psychoaktywnych, w tym od popularnych narkotyków, zapewniona jest specjalistyczna pomoc i nadzór lekarski. Pobyt w naszym ośrodku to szansa na przezwyciężenie nałogu i powrót do normalnego życia.

Ośrodek odwykowy dla narkomanów

Ośrodek odwykowy dla narkomanów w Łomży zapewnia wysoką jakość leczenia oraz zaangażowanie w życie pacjenta już po zakończeniu terapii. Zapraszamy na sesje weekendowe oraz darmowe konsultacje, których celem jest udzielenie pomocy w trudnych chwilach związanych z chęcią powrotu na nałogu oraz motywacja do dalszej walki i życia w trzeźwości. Terapia narkomanii przebiega w komfortowych warunkach, w otoczeniu wyciszającej przyrody. U nas znajdziesz spokój, również wewnętrzny, który pomoże Ci przewartościować własne życie. Nasi terapeuci zapewniają profesjonalną pomoc i służą doświadczeniem w każdym momencie pobytu u nas. Naszym wspólnym celem jest zakończenie Twojego wyniszczającego trybu życia i rozpoczęcie nowego etapu. Dlatego, jeśli czujesz, że jesteś gotowy na zmiany, skontaktuj się z nami. Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez ten trudny okres i z czasem odzyskasz radość z dala od używek.

Aktualności

05
maj
Fajni, zabawni, elokwentni – na trzeźwo. Sprawdź, co daje odwyk i terapia

Alkoholik sięga po używkę nie tylko w chwilach słabości. W pewnym momencie zaczyna mu się wydawać, że tak naprawdę z…

22
kw.
Czym jest syndrom DDA?

Syndrom DDA to skrót, chodzi o syndrom dorosłych dzieci alkoholików. Mamy tu do czynienia z utrwalonymi schematami działania, które wynoszone…

20
kw.
Jak skutecznie porzucić uzależnienie?

Uzależnienie się od nikotyny czy alkoholu jest procesem, który bardzo ciężko odwrócić. Niesie za sobą poważne konsekwencje. Począwszy od niemiłego…

Wykonanie: dobre piksele